Bezpieczeństwo

navigate_before
navigate_next

Bezpieczeństwo

Każdy z nas dba i troszczy się o swoich najbliższych. Głęboki basen, brak odpowiedniego zabezpieczenia tworzy niebezpieczne sytuację.

Dzięki naszym zadaszeniom basenowym nie musisz mieć “oczu wokół głowy” zamartwiając się, czy przypadkiem Twoja pociecha biegając po ogrodzie nie wpadnie do basenu. Czas, który poświęcony został na troskę można teraz wykorzystać na zasłużony relaks.

Teleskopowa zabudowa basenu w pełni zabezpiecza przed nieautoryzowanym dostępem.

Każdy segment teleskopowego zadaszenia basenowego jest zabezpieczony przed otwarciem lub przesunięciem specjalnymi blokadami a drzwi na klucz, co uniemożliwia otwarcie zabudowy basenu przez osoby niepowołane.

To Ty kontrolujesz kto i kiedy korzysta z basenu!

Wytrzymałość poliwęglanu, czyli tworzywa z którego zbudowane są nasze zadaszenia jest 200 krotnie większa niż szyby. Co jest dodatkową zaletą ponieważ uchroni dzieci czy innych użytkowników od niechcianych wypadków.

Kąpiel w basenie wieczorową porą w towarzystwie krwiopijczych komarów to coś co spędza nam sen z oczu.

Woda i oświetlenie basenowe jest magnesem dla komarów i innych owadów. Proponowane przez nas zadaszenie basenowe ochroni nas skutecznie przed “kąśliwymi towarzyszami”. Przy zasuniętym dachu komfort użytkowania tylko się podnosi. Nie tylko jako wielko płaszczyznowy kolektor słoneczny sprawia, że temperatura wody zwiększa się natomiast “niechciani goście” pozostają po drugiej stronie, pozwalając nam na bezstresowe chwilę.

Dla zabezpieczenia naszego ciała przed szkodliwą ekspozycją na słońcu stosujemy specjalne filtry UV.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo użytkowników nasze teleskopowe zadaszenia na baseny wykonane z poliwęglanu, z naniesionym filtrem UV, zapewniają optymalną ochronę przed negatywnym wpływem promieni słonecznych. Nasza skóra nie jest narażona na ich szkodliwe działanie. Zadaszenie basenowe niczym parasol ochronny sprawia, że możesz bezpiecznie wraz z rodziną korzystać z uroków relaksu.