O Firmie

HIMAN®
Polskie Zadaszenia Basenowe

jest polskim producentem zadaszeń do basenów. Dostarczamy naszym klientom  wysokiej jakości produkty,  co stanowi fundamentalną zasadę, na której opieramy obecne funkcjonowanie oraz przyszłościowy rozwój.  Nasze  wyroby zadowolą najbardziej wymagające osoby.

Marka nasza cieszy się coraz większym zainteresowaniem co przekłada się na coraz większą bazę zadowolonych Klientów, którzy w zamian za  zaufanie nam otrzymali profesjonalizm i gwarancję najwyższej jakości usług.

Produkowane przez firmę HIMAN® Polskie Zadaszenia Basenowe wykonane są z najlepszych dostępnych  materiałów. W trosce o bezpieczeństwo Użytkowników profile aluminiowe użyte do wykonania konstrukcji tłoczone są hucie Kęty, co daje Państwu  niepodważalną jakość produktu.

Naszą firmę charakteryzuje różnorodność modeli zadaszeń basenowych, a zarazem indywidualne podejście do każdego Klienta. Dzięki temu w pełni spersonalizowana propozycja trafia do zadowolonego odbiorcy.  Ponadto nasi doradcy chętnie udzielą szczegółowych odpowiedzi na każde z zadanych pytań.

Posiadamy rozbudowaną sieć sprzedaży poprzez doświadczone firmy basenowe na obszarze całej Polski oraz posiadamy przedstawicielstwo w Holandii.

Doświadczenie oraz zdobyta wiedza naszej firmy gwarantuje wysoką jakość produktu i obsługi.

Nasze wyspecjalizowane grupy montażowe, aktywnie uczestniczą w realizacji  projektu.

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.