Technologia

Technologia

Konstrukcja

Konstrukcje naszych zadaszeń zaprojektowane są  przez wysokiej klasy doświadczonych projektantów i konstruktorów. Profile aluminiowe użyte do wykonania konstrukcji są tłoczone w renomowanych firmach  co daje Państwu pewność niepodważalnej jakości produktu.

System jezdny

To system segmentów zadaszenia przesuwających się bezkolizyjnie po własnych torowiskach. Rolki na których toczą się segmenty są łożyskowane, co daje nam wyjątkowo lekką pracę przesuwu konstrukcji.

Wykonanie

Wykorzystujemy  tylko materiały najlepszej jakości  i o najwyższych parametrach. Odpowiednie stopy aluminium  poddawane procesom “starzenia” już w fazie tłoczenia znacząco zwiększa wytrzymałość zadaszenia. W połączeniu z profilem  specjalnej skrzynkowej konstrukcji jesteśmy w stanie wyprodukować  zadaszenia o znacznej  rozpiętości bez obawy  o wytrzymałość, odpornej na obciążenia śniegiem i wiatrem. Do połączeń używamy tylko nierdzewnych odpowiedniej klasy nitów, śrub i łączników.

Uszczelnienie

Specjalne pasy termoplastyczne skutecznie uszczelniają ścianę czołową z podłożem (wysokość pasa 4-12 cm) oraz pasy  uszczelniające przestrzeń między segmentami. Standardowo występują w kolorze czarnym.

Poszycie poliwęglanowe

Materiałem wypełniającym konstrukcję jest poliwęglan komorowy o grubości 10 mm z filtrem UV; opcjonalnie stosowany jest pliwęglan lity typu szyba o grubości 4mm.