Zadaszenie basenowe – niskie, średnie, wysokie

Wysokie zadaszenia basenowe bez względu na to, czy są mobilne, czy stałe stanowią dobrą osłonę a basen. Pozwalają wydłużyć długość sezonu, w jakim można brać kąpiel oraz są dodatkowym pomieszczeniem rekreacyjnym. System przesuwny zadaszenia pozwala w ładną pogodę w pełni bądź częściowo rozsunąć zadaszenie – to duży plus. Wysokie zadaszenia basenowe umożliwiają korzystanie z przestrzenie basenowej nawet wtedy, gdy popsuje się pogoda.

Wysokie zadaszenia szczególnie są polecane dla Klientów, którzy mają dom z dużym basenem w ogrodzie. Ten rodzaj konstrukcji cechuje się wysokimi ścianami, co umożliwia pozyskać dużą przestrzeń w środku zadaszenia. Pozwala to na swobodne przemieszczanie się użytkownikom wewnątrz zadaszenia. Jest to z pewnością duży plus dla kogoś, kto szczególnie chce spędzać dużo czasu przy basenie. Dzięki systemowi prowadnic można przesuwać poszczególne segmenty w każdym kierunku. W przypadku wydłużonych prowadnic, całe zadaszenie może być przesunięte poza obręb basenu.

Alternatywę dla zadaszenia wysokiego stanowi zadaszenie niższe. Zadaszenia o średnich wysokościach są wygodne i niezawodne, a jednocześnie tanie. Ich wysokości w najwyższych partiach są wystarczające duże – do basenu można łatwo się dostać, gdy zadaszenia są zsunięte.

Gdy zadaszenia pokrywają połowę tarasu, użytkownicy mogą korzystać z nich przed kąpielą oraz po, bez względu na warunki pogodowe.

Zadaszenia, które osiągają średnią wysokość są bardzo dobre dla małych basenów oraz niezbyt dużej przestrzeni, a także w przypadku potrzeby osłonięcia połączonych basenów. Tego typu zadaszenia można w pełni rozsunąć, kiedy jest ładna pogoda. Te rozwiązania wyróżniają zaokrąglone, ciągłe linie pasujące w każdym otoczeniu. Wysokość w ich środku pozwala zażywać kąpiele po pełnym zamknięciu zadaszeń oraz poruszać się w najwyższej partii zabudowy. Zadaszenia o średniej wysokości dobrze prezentują się w ogrodach, mieszczą się między krzewami czy drzewkami. Zadaszenia szersze osiągające średnią wysokość pozwalają na zamontowanie przebieralni w ich środku. W wyborze właściwej wysokości zadaszenia basenowego każdemu pomoże świadomość otoczenia własnego domu.

Podsumowując:
– Nasza firma oferuje Państwu wysokie zadaszenia basenowe, które pozwolą stworzyć zamknięte pomieszczenie. Korzystanie z niego będzie możliwe przez cały rok. Takie rozwiązanie pozwoli użytkownikom na swobodny ruch przy brzegu, zapewni czystą wodę oraz możliwość korzystania z basenu w każdej chwili.

– Oferujemy zadaszenia niskie, dzięki którym woda utrzyma wysoką temperaturę, a zbiornik będzie właściwie chroniony. Zadaszenie to utrzyma dobry stan basenu zimą, będzie ochroną przed zanieczyszczeniami i wydłuży sezon kąpielowy.

– W naszej ofercie znajdują się również zadaszenia o średniej wysokości, które utrzymają ciepło i pozwolą dostarczyć relaksu nie tylko w lato. To rozwiązanie z pewnością doda również prestiżu.

Nasze produkty oferujemy Klientom indywidualnym oraz właścicielom hoteli czy restauracji. Inwestycja w sprawdzone zadaszenie zredukuje koszty utrzymania basenu i zapewni relaks o każdej porze roku. Znajduje się u nas wiele wariantów zadaszeń o różnych wymiarach. Klienci mogą zakupić więc u nas takie, które będzie zgodne z jego oczekiwaniami.