Zima – zadaszenie basenu w ogrodzie.

Warunki klimatyczne

Klimat w naszym kraju niestety nie pozwala na korzystanie z odkrytych basenów przydomowych o każdej porze roku. Latem, wiosną czy wczesną jesienią nic nie stoi na przeszkodzie, aby kąpać się w basenie bez żadnego zadaszenia – jednak zimą idealnym wyjściem jest montaż zadaszenia basenowego.

Dzięki zadaszeniu możemy korzystać z ogrzewanego basenu nawet zimą, dodatkowo oszczędzając przy tym ogrzewanie – dzięki wykorzystaniu słońca i jego promieni. Dodatkowymi atutami są oczywiście zmniejszona ilość zanieczyszczeń, które mogę wpaść do basenu, a co za tym idzie zredukowanie do minimum użycia chemii oraz wody.

Bogata oferta zadaszeń

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele komfortowych, profesjonalnych modeli zadaszeń basenowych, dzięki którym będą mogli Państwo korzystać z basenu nawet o tej porze roku. Wszystkie nasze zadaszenia wyróżniają się pod względem stylu oraz elegancji, posiadają kształt łuku o większym lub mniejszym rozmiarze. Każde z naszych zadaszeń posiada jak największą liczbę przeszkleń połączonych przęsłami – dzięki temu przestrzeń pod zadaszeniem bardzo łatwo nagrzewa się od promieni słonecznych, a jednocześnie jest chroniona od wiatru.

Zabezpieczenie basenu 

Elementami wpływającymi na odpowiednie zabezpieczenie zadaszenia basenowego jest bez wątpienia poszycie poliwęglanowe oraz odpowiednie uszczelnienie. Pierwszy z nich jest materiałem wypełniającym konstrukcję zadaszenia z filtrem UV o grubości 10 mm. Drugi element to profesjonalne pasy termoplastyczne, które skutecznie uszczelniają zadaszenie z podłożem.

Wysokiej klasy specjaliści

Nasza firma posiada wysokiej klasy projektantów oraz konstruktorów, dzięki temu wszystkie zadaszenia są bardzo bezpieczne oraz wykonane z największym poczuciem estetyki.

Zapraszamy do zapoznania się z modelami: Rubin, Silver, Diament, Szafir, Gold, Platnium oraz Brylant – z pewnością każde z nich będzie odpowiedzią na Państwa potrzeby – co podkreślają nasi zadowoleni klienci.